آهک ضدعفونی کننده

خانه>مطالب>آهک ضدعفونی کننده

آهک ضدعفونی کننده

آهک ضدعفونی کننده چیست

آهک ضدعفونی برای گندزدایی ، میکروب کشی و قارچ کشی در موارد مختلف انسانی ، کشاورزی ، پرورش دام و طیور و پرورش ماهی و آبزیان بکار می رود. انواع آهک از جمله آهک هیدراته با فرمول شیمیایی هیدروکیسد کلسیم و آهک زنده با فرمول اکسید کلسیم دارای خاصیت میکروب کشی هستند. آهک که از نوعی سنگ معدنی به نام سنگ کربنات کلسیم تولید می شود دارای خاصیت کاستیک یا سوزانندگی است و می تواند به راحتی میکروارگانیسم های پاتوژن را از بین ببرد. هر چه سایز ذرات آهک ریز تر باشد ، قدرت ضدعفونی کنندگی قوی تری دارد. آهک خاصیت قلیایی بسیار قوی داشته و پی اچ آن حدودا 12 است. این ویژکی می تواند میکروارگانیسم ها را به راحتی از بین برده و ضدعفونی کند.

آهک ضدعفونی کننده به منظور دفن زباله های عفونی ، ضدعفونی اماکن مختلف بخصوص در دوران همه گیری کرونا و بیماری های ویروسی ، ضدعفونی مرغداری ها پیش از جوجه ریزی ، تصفیه و ضدعفونی آب آشامیدنی به عنوان یک عامل میکروب کش قوی و ارزان قیمت استفاده می شود. 

با اینکه هر دو نوع آهک زنده و آهک هیدراته برای ضدعفونی مناسب هستند اما آهک زنده به دلیل فعال بودن شیمیایی ، قدرت میکروب کشی بیشتری دارد. در حین استفاده از آهک باید احتیاط نموده و اگر در فضای سربسته از آن استفاده می کنید ، از وسایل ایمنی نظیر دستکش ، ماسک صورت و عینک استفاده نمایید زیرا می تواند خطرات زیادی برای سلامت داشته باشد. 

 

آهک ضدعفونی کننده برای مرغداری

بزرگترین معضلی که مرغداری ها و پرورش طیور با آن سروکار دارند ، مشکل مرگ و میر و تلفات جوجه ها در اثر بیماری های عفونی است. به دلیل تراکم بالای سالن های پرورش ، ورود و خروج افراد ، آلودگی زیاد محل و راه های هوایی به داخل سالن ، احتمال ابتلای گله به بیماری های باکتریایی و ویروسی بسیار زیاد است. به همین دلیل باید پیش از جوجه ریزی ، تمامی قسمت های سالن را با مواد مخصوص ، بخوبی ضدعفونی نمود. آهک ضدعفونی کننده ارزان ترین ماده برای از بین بردن عوامل بیماری زا از دیوارها ، سطوح ، ظروف آب و غذا ، کف سالن و … است. مصرف آهک ضدعفونی کننده برای کنترل بیماری های عفونی مختلف مخصوص پرندگان همچون آنفولانزای مرغی ، تب طوطی و نیوکاسل موثر می باشد.

 

فروش آهک ضدعفونی

کارخانه آهک پارس شیمی ، تولید کننده انواع آهک ضدعفونی کننده صنعتی با قیمت مناسب و خواص موثر است. این محصول به صورت آهک هیدراته و یا آهک زنده ، به شکل فله ای یا بسته بندی شده به تمامی شهر های کشور ارسال می گردد. برای خرید آهک ضد عفونی جهت مصرف در صنایع پرورش دام و طیور ، دفن زباله ، کنترل آفات و بیماری های قارچی کشاورزی ، تصفیه آب و فاضلاب و ضدعفونی اماکن و سطوح ، با بخش بازرگانی کارخانه آهک پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

2021-02-09T10:15:11-01:00
error: Content is protected !!