پودر سنگ کربنات کلسیم

خانه>مطالب>پودر سنگ کربنات کلسیم

پودر سنگ کربنات کلسیم

پودر سنگ کربنات کلسیم همان طور که از نام آن مشخص است از کوبش و پودر کردن سنگ کربنات کلسیم یا سنگ آهک با فرمول شیمیایی CaCO3 تولید می شود. کربنات کلسیم یکی از با اهمیت ترین و مهمترین کانی های موجود در پوسته زمین برای زندگی بشر است. این محصول دارای ویژگی های مثبت فراوانی بوده که با پودر سازی و ریز کردن اندازه ذرات ، می توان خواص آن را به شکل چشمگیری افزایش داد.

کاربرد پودر سنگ کربنات کلسیم چیست

انواع سنگ های موجود در طبیعت را می توان کوبش کرده و مورد استفاده قرار داد ولی در این میان ، پودر کربنات کلسیم دارای کاربرد های فراوانی است. خاک سنگ کربنات کلسیم چه به صورت پودری و چه به شکل میکرونیزه معمولا به ماده‌ی پر کننده پر مصرفی در صنایع مختلف کاربرد دارد. البته ویژگی های مثبت دیگری همچون وجود غلظت بالای کلسیم در آن و یا خاصیت قلیایی هم مصارف زیادی برای کربنات کلسیم پودری ایجاد نموده است.

خاک سنگ کربنات کلسیم در تولید لاستیک و پلیمرهای پلاستیکی ، رنگ های پوششی و رزین ، خنثی سازی اسید ها و تنظیم پی اچ ، تولید مکلمل های خوراکی و غذایی ، تهیه خوراک دام و طیور و … به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. نکته قابل توجه در مورد پودر سنگ کربنات کلسیم ، اندازه ذرات و خلوص کلسیمی این محصول است زیرا امکان تولید آن در اندازه های میلی متر ، میکرون و نانو سایز وجود دارد که هر دارای مصارف خاص خود است.

پودر سنگ کربنات کلسیم را از کجا بخریم

کارخانه تولید کربنات کلسیم پارس شیمی بزرگترین تولید کننده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم و کربنات کلسیم پودری است. پودر سنگ کربنات کلسیم تولیدی در این مجموعه دارای بالاترین استاندارد ها و کیفیت ممتاز بوده و در کیسه های متنوع بسته می شود. کربنات کلسیم پودری با کیفیت صادراتی برای مصارف داخلی و یا ارسال به سایر کشورها تولید و عرضه می گردد.

2019-09-09T10:09:48+00:00
error: Content is protected !!