کربنات کلسیم مش ۳۵۰۰ پوشش دار و ساده

خانه>مطالب>کربنات کلسیم مش ۳۵۰۰ پوشش دار و ساده

کربنات کلسیم مش ۳۵۰۰ پوشش دار و ساده

کربنات کلسیم 3500 چیست

کربنات کلسیم مش 3500 یکی از انواع آسیاب شده کربنات کلسیم یا همان سنگ آهک خام است که می تواند از نوع کربنات کلسیم معدنی GCC یا کربنات کلسیم رسوبی PCC باشد. امروزه اهمیت استفاده از پودر های میکرونیزه و نانو ذرات در تولید محصولات مختلف شیمیایی همچون رنگ های روغنی و آکرلیک ، لاستیک ، پلاستیک و پلیمر های نرم و سخت مانند پی وی سی به منظور بهبود کیفیت ساخت آنها است. هر چه اندازه فیلر ها در تولید این محصولات بیشتر باشد موجب بهبود پوشش دهندگی ، افزایش مقاومت و بهبود بافت سطحی آنها خواهد شد.

کربنات کلسیم مش 3500 از کوبش ، آسیاب و غربال گری سنگ کربنات کلسیم استخراخ شده از معادن تولید می گردد. تولید این محصول بسیار دشوار و زمان گیر خواهد بود زیرا اندازه ذرات آن فوق العاده ریز و در حد غبار است. کاربرد این ماده در موارد خاصی بوده و بیشتر به عنوان پر کننده در تولید پلیمر ها به کار می رود. صنعت تولید رنگ و پوشش ، تولید لاستیک و پلاستیک و تولید PVC های مورد استفاده در ساخت درب و پنجره بیشترین کاربرد را از کربنات کلسیم 3500 دارند. از لحاظ اندازه ، این محصول دارای اندازه ای برابر با 2 میکرومتر است.

ویژگی های محصول
نام محصول کربنات کلسیم 3500
فرمول شیمیایی CaCO3
اندازه ذرات 2 میکرون
بسته بندی کیسه 25 تا 40کیلوگرمی

کیسه 1 تنی

موارد مصرف تولید لاستیک ، پلاستیک ، پلیمر ، پی وی سی ، رنگ ، رزین ، کاغذ و …
روش ارسال بوسیله وانت ، کامیون و تریلی
انواع پوشش دار – ساده

 کربنات کلسیم مش 3500 پوشش دار

در تولید برخی پلیمر ها ، به دلیل اینکه مواد اولیه بکار رفته از دو نوع پایه آب و پایه روغنی است ، حتما باید از کربنات کلسیم پوشش دار استفاده شود در غیر این صورت ، در ترکیب مواد اولیه حل نمی شود و ته نشین می گردد. برای این منظور ، کربنات 3500 را با نوعی اسید معدنی به نام اسید استئاریک ، به شیوه ای خاص پوشش دهی می نماییم. این پوشش باعث می گردد تا کلسیم کربنات به راحتی با مواد اولیه فرموله شود.

2020-02-22T09:27:51-01:00
error: Content is protected !!