آهک آذرشهر

خانه>مطالب>آهک آذرشهر

آهک آذرشهر

کارخانه آهک هیدراته و صنعتی آذرشهر

آهک آذرشهر یکی از با کیفیت ترین انواع آهک ساختمانی و آهک هیدراته صنعتی در کشور است. این مجموعه با سابقه فعالیت بیش از یک چهارم قرن و اتکاء به تجهیزات پیشرفته ، قادر به تولید روزانه 360 هزار کیلوگرم انواع آهک از قبیل سنگ آهک ، آهک صنعتی و ساختمانی ، آهک زنده کلوخه ، پودر آهک زنده میکرونیزه و آهک هیدراته کیسه و فله می باشد. آهک آذرشهر به دلیل کیفیت بسیارر ممتاز آن شهرت دارد و محصولات این کارخانه در صنایع و مشاغل مختلفی از جمله تولید کاغذ و مقوا ، فولاد سازی ، صنایع پرورش دام و طیور ، تولید سیمان ، ضدعفونی مکان های مختلف و دفن زباله بکار می رود.

آهک آذرشهر با استفاده از جدیدترین روش و تجهیزات موجود در جهان به صورت صنعتی تولید می شود و علاوه برای توان تولید بالا ، محصولاتی با کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. کارخانه آهک آذرشهر دارای مزایای مختلفی است که برخی از آنها به شرح زیر می باشد:

  • توان تولید بالا و پشتوانه دائمی ارائه محصول
  • کیفیت ممتاز و بالاترین خلوص در میان کارخانجات تولید آهک
  • دارای امکان تولید انواع مختلف محصولات آهکی
  • قابلیت بسته بندی در انواع کیسه ها برای مصارف داخلی و صادراتی

 

محصولات

یکی از برتری های کارخانه آهک آذرشهر ، توان تولید محصولات مختلف آهکی به پشتوانه برخورداری از تجهیزات به روز و معادن سنگ است. یکی از برتری های این مجموعه تولیدی ، بهره مندی از معادن با کیفیت سنگ آهک می باشد که سبب می شود کیفیت محصول تولیدی افزایش یابد. همچنین تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته برای تولید آهک و برخورداری از نیروی کار متخصص به افزایش سطح رضایتمندی مصرف کنندگان منجر شده است. برخی از محصولات این مجموعه عبارتند از:

سنگ آهک

سنگ آهک از معادن آهک و کربنات کلسیم استخراج می شود و کاربرد های مختلف صنعتی و خدماتی دارد. کربنات کلسیم یکی از ارزان ترین فیلر های مورد استفاده در صنایع است و این کارخانه قادر به عرضه آن به صورت سنگ ، کلوخ ، سنگ نمره بندی شده و پودر سنگ آهک می باشد.

آهک کلوخه

این محصول کاربرد زیادی در مشاغل ساختمانی و امور جاده سازی به منظور شفته ریزی و زیر سازی دارد. آهک کلوخه برای تقویت خاک و ضد آب کردن زیر سازی ساختمان ها ، استخر ها و جاده ها مصرف می شود.

آهک زنده پودری و کلوخه

آهک زنده با فرمول شیمیایی اکسید کلسیم که به نام آهک پخته یا آهک آب نخورده در میان برخی صنایع معروف است ، پر مصرف ترین ماده در تولید سیمان می باشد. این محصول به صورت کلوخه ای تولید و عرضه می شود اما برای مصرف در برخی صنایع ، کارخانه آهک آذرشهر اقدام به تولید پودر آهک میکرونیزه می نماید که محصولی با اکتیویته بالا و بسیار پر مصرف است.

آهک هیدراته

پر درخواست ترین تولید این مجموعه ، آهک هیدراته است که به صورت پودری و سفید رنگ و به شکل فله ای یا کیسه شده عرضه می گردد. آهک هیدراته با فرمول هیدروکسید کلسیم ، موارد کاربرد زیادی در امور ساختمانی ، ضدعفونی گاوداری و مرغداری ، شفته ریزی استخر و ساختمان ، تصفیه آب و فاضلاب ، تنظیم اسیدیته و … دارد.

 

2021-07-19T07:55:58+00:00
error: Content is protected !!